Janod Magnetická kniha Magnetibook Povolání
Když vyrostu, budu... Otevřete si magnetickou knihu a poznejte různé profese! S touto milou barevnou magnetickou hračkou se vaše dítě seznámí s 16 povoláními s možností vymyslet je ještě mnohem víc! Skládá se z magnetické desky, 48 magnetů a 16 karet představujících známé profese. Malé i velké budou zábavné reprodukcí ...
Podobné produkty
Popis produktu
Když vyrostu, budu... Otevřete si magnetickou knihu a poznejte různé profese! S touto milou barevnou magnetickou hračkou se vaše dítě seznámí s 16 povoláními s možností vymyslet je ještě mnohem víc!
Skládá se z magnetické desky, 48 magnetů a 16 karet představujících známé profese. Malé i velké budou zábavné reprodukcí šablon a jejich smícháním, aby se vytvořilo nejvíce expoziční centrum profesí.
Magnetická hračka vyrobená z lepenky FSC ™ pro děti ve věku 3 až 8 let.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W056819 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
