Huntsman Puška Ambush 65 cm
Kód produktu: 282210
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
S opakovací puškou Ambush se staneš opravdovým lovcem. Najdi co nejlepší skrýš, přesně zamíř a pal! S touto pistolí nemůžeš minout. Má přesný odnímatelný zaměřovač a dostřel až 15 metrů. Počet nábojů: 10 (v balení) Velikost: 65 cm Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
S opakovací puškou Ambush se staneš opravdovým lovcem. Najdi co nejlepší skrýš, přesně zamíř a pal! S touto pistolí nemůžeš minout. Má přesný odnímatelný zaměřovač a dostřel až 15 metrů. Počet nábojů: 10 (v balení) Velikost: 65 cm Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 282210 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 66.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
