Hrneček silikonový 2v1 New Baby béžový
Silikonový hrneček 2 v 1 značky New Baby. Hrneček je vyroben z 50 % z měkkého silikonu a z 50 % z nerezové oceli. Vyměnitelný náustek – možnost použití se slámkou nebo s pítkem. Objem 220 ml, ergonomická držadla, měkký náustek a silikonové brčko. Produkt neobsahuje BPA, je vyroben z nejkvalitnějších materiálů.
Podobné produkty
Popis produktu
Silikonový hrneček 2 v 1 značky New Baby. Hrneček je vyroben z 50 % z měkkého silikonu a z 50 % z nerezové oceli.
Vyměnitelný náustek – možnost použití se slámkou nebo s pítkem.
Objem 220 ml, ergonomická držadla, měkký náustek a silikonové brčko.
Produkt neobsahuje BPA, je vyroben z nejkvalitnějších materiálů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049141 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
