Hračka na potápění krab světelné efekty 22 cm
Kód produktu: W047684
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Hračka na potápění, krab poustevníček. Vydává světelné efekty. Rozměry hračky 18x8x22 cm. Baterie 3xAG3, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Hračka na potápění, krab poustevníček.
Vydává světelné efekty.
Rozměry hračky 18x8x22 cm.
Baterie 3xAG3, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047684 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG3 |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
