Produkt byl přidán do oblíbených
Hra lamač kódů 17cm - český obal
Kód produktu: W050060
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Hra lamač kódů. Velikost 17cm. Hra pro dva hráče. Obsahuje hrací desku a barevné indikační kolíky. Návod v balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Hra lamač kódů. Velikost 17cm.
Hra pro dva hráče.
Obsahuje hrací desku a barevné indikační kolíky. Návod v balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050060 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+, dop. 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
