Hra CINK!
Kód produktu: 18258
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Úžasná hra pro celou rodinu s kartami a zvonečkem. Rozvíjí postřeh a rychlou reakci. Kdo zazvoní jako první, když se na stole objeví přesně pět kusů stejného ovoce?
Podobné produkty
Popis produktu
Úžasná hra pro celou rodinu s kartami a zvonečkem. Rozvíjí postřeh a rychlou reakci. Kdo zazvoní jako první, když se na stole objeví přesně pět kusů stejného ovoce?
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 18258 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
