Produkt byl přidán do oblíbených
Hra chytání rybiček 16x17,5 cm
Kód produktu: W049968
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Hra chytání rybiček. Rozměry 16x17,5x3. Součástí hry je 15 rybiček a 2 udičky. Hra pro jednoho nebo 2 hráče. Baterie 2xAA 1,5V, nejsou součástí. Více variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Hra chytání rybiček.
Rozměry 16x17,5x3.
Součástí hry je 15 rybiček a 2 udičky.
Hra pro jednoho nebo 2 hráče.
Baterie 2xAA 1,5V, nejsou součástí. Více variant.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049968 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 16.2 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
