Helium na 20 balónků
Kód produktu: W052896
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nafouknete 20 ks (9"/22,9 cm) latexových balónků. Balónky nejsou součástí balení. Lze použít i k nafukování fóliových balónků (18" / 16 balónků) Láhev s héliem je pro jedno použití a je nevratná. Láhev se nedá opětovně plnit. Objem: 0,14 m3
Podobné produkty
Popis produktu
Nafouknete 20 ks (9"/22,9 cm) latexových balónků.
Balónky nejsou součástí balení.
Lze použít i k nafukování fóliových balónků (18" / 16 balónků) Láhev s héliem je pro jedno použití a je nevratná.
Láhev se nedá opětovně plnit. Objem: 0,14 m3
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W052896 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | Roky 14 |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
