Globus 25 cm politicko-zeměpisný s podsvícením český
Kód produktu: 040442
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Globus určitě nemá chybět v žádném dětském pokoji Politická mapa, geografická mapa při rozsvícení, v češtině! Průměr glóbu: 25 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Globus určitě nemá chybět v žádném dětském pokoji Politická mapa, geografická mapa při rozsvícení, v češtině! Průměr glóbu: 25 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 040442 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | Na elektřinu - 230V, 50 Hz, žárovka (5W LED, 25W, závit E14) |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 25.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
