Globber Zvonek - Mint
Globber Zvonek- Mint Jděte a zvoňte ulicemi s vlastním zvonkem Globber na koloběžce! Ozdobte svou koloběžku Globber Náš skvělý zvonek na koloběžku Globber umožňuje vašemu dítěti roztomile zvonit po ulicích a zároveň bezpečně jezdit oběma rukama na tyči koloběžky! Vyberte si ze šesti našich skvělých, zábavných vzorů a barev na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Globber Zvonek- Mint
Jděte a zvoňte ulicemi s vlastním zvonkem Globber na koloběžce!
- Ozdobte svou koloběžku Globber
- Náš skvělý zvonek na koloběžku Globber umožňuje vašemu dítěti roztomile zvonit po ulicích a zároveň bezpečně jezdit oběma rukama na tyči koloběžky!
- Vyberte si ze šesti našich skvělých, zábavných vzorů a barev na koloběžku – máme perfektní zvonek na koloběžku pro vaše dítě, od našeho závodění inspirovaného designu zvonku na koloběžku až po náš kmenový vzor zvonku na koloběžku a květinové motivy zvonku na koloběžku, které se dodávají v různých barvách.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041790 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.8 cm |
| Šířka výrobku: | 5.8 cm |
| Výška výrobku: | 6.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
