Globber Odrážedlo 3v1 White -Pastel Blue
Odrážedlo 3V1 je nastavitelné odrážedlo pro maximální pohodlí batolat, které se dodává s dvoubarevným nastavitelným sedadlem, s protiskluzovým TPR a zakřivenými řídítky s ergonomickými rukojeťmi TPR. Patentovaný systém řízení se 4 režimy jízdy: režim uzamčení směru, režim ručního řízení, režim řízení nakloněním 4. aktivace jak řízení ...
Podobné produkty
Popis produktu
Odrážedlo 3V1 je nastavitelné odrážedlo pro maximální pohodlí batolat, které se dodává s dvoubarevným nastavitelným sedadlem, s protiskluzovým TPR a zakřivenými řídítky s ergonomickými rukojeťmi TPR.
Patentovaný systém řízení se 4 režimy jízdy: režim uzamčení směru, režim ručního řízení, režim řízení nakloněním 4. aktivace jak řízení nakloněním, tak klasického ručního řízení.
Max. nosnost 20 kg
- tiché gumové kolečka
- nastavitelná výška vodící ručky
- patentovaný systém otáčení koleček
Doporučený věk: od 12-36 měsíců.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W025736 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.6 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
