Globber Helma PRIMO HELMETS XS/S (48–53 cm) s LED růžová
Globber Přilba PRIMO HELMETS XS/S (48–53 cm). Růžová barva. Velikost: XS/S – obvod hlavy 48–53 cm. Materiál skořepiny: odolný ABS plast. Vnitřní výplň: nárazuvzdorná EPS pěna + 7mm pěnové výstelky + podbradní pásek. Nastavení velikosti: otočné kolečko na zadní části. Ventilace: 11 otvorů pro optimální proudění vzduchu. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Globber Přilba PRIMO HELMETS XS/S (48–53 cm). Růžová barva.
Velikost: XS/S – obvod hlavy 48–53 cm.
Materiál skořepiny: odolný ABS plast.
Vnitřní výplň: nárazuvzdorná EPS pěna + 7mm pěnové výstelky + podbradní pásek.
Nastavení velikosti: otočné kolečko na zadní části.
Ventilace: 11 otvorů pro optimální proudění vzduchu.
LED světla: 6 zadních LED světel na baterie, 3 režimy (svícení / blikání / rychlé blikání), baterie 1xCR2032 (3V) součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W061238 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1xCR2032 (3V), součástí |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 36.2 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
