Girlanda barevná 3m
Na správné párty nesmí chybět pořádná výzdoba Girlandy jsou pro tento účel přímo jako stvořené. Jsou skvělou dekorací do fotokoutku, na zahradní party, dětského pokoje nebo kamkoli jinam. Papírová barevná girlanda o délce 3m.
Podobné produkty
Popis produktu
Na správné párty nesmí chybět pořádná výzdoba
Girlandy jsou pro tento účel přímo jako stvořené. Jsou skvělou dekorací do fotokoutku, na zahradní party, dětského pokoje nebo kamkoli jinam.
Papírová barevná girlanda o délce 3m.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020215 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
