Gelové pero tetovací sada 6 ks
Kód produktu: 882476
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Promeň svůj pokojíček v tetovací salon a ozdob panenky cool tetováním! Balení obsahuje: 6x gelová tetovací pera šablonky
Podobné produkty
Popis produktu
Promeň svůj pokojíček v tetovací salon a ozdob panenky cool tetováním!
Balení obsahuje:
- 6x gelová tetovací pera
- šablonky
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 882476 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
