Gelové pero sada 8 ks
Kód produktu: 832608
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Gelové pera v neonových barvách, která jsou nezbytným pomocníkem ve škole. průhledné kulaté tělo koncovka a uzávěr v barvě náplně výrazně sytá reflexní stopa v plastovém pouzdru Obsah balení: 8 kusů
Podobné produkty
Popis produktu
Gelové pera v neonových barvách, která jsou nezbytným pomocníkem ve škole.
- průhledné kulaté tělo
- koncovka a uzávěr v barvě náplně
- výrazně sytá reflexní stopa
- v plastovém pouzdru
Obsah balení: 8 kusů
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 832608 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
