Gábinin kouzelný domek Pexeso
Kód produktu: W039453
Není skladem
Gábinin kouzelný domek Pexeso. Obsahuje 24 kartonových kartiček s motivy seriálu. 12 párů.
Podobné produkty
Popis produktu
Gábinin kouzelný domek Pexeso.
Obsahuje 24 kartonových kartiček s motivy seriálu. 12 párů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039453 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.8 cm |
| Šířka výrobku: | 4.2 cm |
| Výška výrobku: | 18.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
