Produkt byl přidán do oblíbených
G - Figurka Dino Tyrannosaurus Rex 22 cm
Vemi krásná, ručně malovaná figurka dinosaura Tyrannosauruse Rexe, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou skutečného dinosaura s pohyblivou čelistí. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Figurka má pohyblivou spodní čelist. Velikost: 22 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Vemi krásná, ručně malovaná figurka dinosaura Tyrannosauruse Rexe, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou skutečného dinosaura s pohyblivou čelistí. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Figurka má pohyblivou spodní čelist.
Velikost: 22 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101835 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
