G - Figurka Dino Apatosaurus 33 cm
Velmi krásná, ručně malovaná figurka Atlas Figurka dinosaura Apatosaurus, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou skutečného dinosaura. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Velikost: 33 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Velmi krásná, ručně malovaná figurka Atlas Figurka dinosaura Apatosaurus, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou skutečného dinosaura. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 33 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101838 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
