Fotbal vzdušný set s brankami 18x18 cm
Kód produktu: W049552
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Fotbal vzdušný air football. Rozměry disku 18x6x18 cm. Obsahuje 2 branky. Vydává světelné efekty, aktivace ON/OFF přepínačem na spodní straně. Baterie 4xAA 1,5V, nejsou součástí balení. Schéma na sestavení branky na obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Fotbal vzdušný air football.
Rozměry disku 18x6x18 cm.
Obsahuje 2 branky. Vydává světelné efekty, aktivace ON/OFF přepínačem na spodní straně.
Baterie 4xAA 1,5V, nejsou součástí balení. Schéma na sestavení branky na obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049552 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA 1.5V |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
