Fotbal set s pohyblivou brankou 62x42 cm
Kód produktu: W047364
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Fotbal set s pohyblivou brankou. Rozměry branky 62×32×42 cm. Obsah balení - míč, pohyblivá branka se zvukovými efekty. Baterie 4xAA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Fotbal set s pohyblivou brankou.
Rozměry branky 62×32×42 cm.
Obsah balení - míč, pohyblivá branka se zvukovými efekty.
Baterie 4xAA nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047364 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Délka výrobku: | 60.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
