Elektronický terč digitální 20x26cm + 3 šipky
Střílení šipek na terč je velmi oblíbenou zábavou téměř všech kluků i spousty holek. V této sadě najdete elektronický terč 20 x 26 cm se 3 šipkami a 12 náhradními hroty. Obsahuje 18 her s více možnostmi a více úrovněmi. Rozměry balení 21 x 27 x 4 cm. Doporučený věk: od 3 let Baterie 3x AA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Střílení šipek na terč je velmi oblíbenou zábavou téměř všech kluků i spousty holek. V této sadě najdete elektronický terč 20 x 26 cm se 3 šipkami a 12 náhradními hroty.
Obsahuje 18 her s více možnostmi a více úrovněmi.
Rozměry balení 21 x 27 x 4 cm.
Doporučený věk: od 3 let
Baterie 3x AA nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W026691 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | Roky 03 |
| Je na baterie: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
