Dron motorka 2v1 RC na dálkové ovládání 17x15 cm
Dron motorka 2v1 RC na dálkové ovládání. Transformace z dronu do motorky. Ovládání pouze ovladačem, bez senzorového ovladače na ruku, bez WIFY a kamery. Rozměry 17x15x7 cm. Světelné efekty. 3.7V bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Funkce - stání na jednom místě, nouzové přistání, tlačítkový vzlet ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dron motorka 2v1 RC na dálkové ovládání.
Transformace z dronu do motorky. Ovládání pouze ovladačem, bez senzorového ovladače na ruku, bez WIFY a kamery.
Rozměry 17x15x7 cm. Světelné efekty. 3.7V bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Funkce - stání na jednom místě, nouzové přistání, tlačítkový vzlet a přistání, vrácení do výchozí pozice, obrat o 360 stupňů, nastavení pomalé a vysoké rychlosti. Tlačítkem na ovladači přepnutí ovládacího módu z dronu na motorku. Kola motorky zvlášť přiloženy v balení. Tlačítko ON/OFF na dronu a na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038416 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
