Dráha se svítícím autíčkem 88x27x48 cm
Kód produktu: W049926
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dráha se svítícím autíčkem. Rozměry sestavené dráhy 88x27x48 cm. Auto - vestavěná 3,7V 90Mah Lithiová baterie, USB nabíjecí kabel je součástí balení. ON/OFF přepínač a nabíjecí port na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Dráha se svítícím autíčkem.
Rozměry sestavené dráhy 88x27x48 cm.
Auto - vestavěná 3,7V 90Mah Lithiová baterie, USB nabíjecí kabel je součástí balení. ON/OFF přepínač a nabíjecí port na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049926 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | nabíjecí baterie (pack) 3.7v AA |
| Délka výrobku: | 54.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
