Doloni Skluzavka 140 cm šedá
Velká skluzavka bude skvělou zábavou pro děti a to nejen venku, ale i doma! Díky odolné a stabilní konstrukci zaručuje bezpečnou hru. Skluzavka se velmi snadno montuje a lze ji přemístit kamkoli. výška s držadly 85 cm výška sedadla 62 cm šířka skluzné plochy 38 cm vnitřní 28 cm Nosnost: 25 kg Délka skluzavky: 140 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Velká skluzavka bude skvělou zábavou pro děti a to nejen venku, ale i doma! Díky odolné a stabilní konstrukci zaručuje bezpečnou hru. Skluzavka se velmi snadno montuje a lze ji přemístit kamkoli.
- výška s držadly 85 cm
- výška sedadla 62 cm
- šířka skluzné plochy 38 cm
- vnitřní 28 cm
Nosnost: 25 kg
Délka skluzavky: 140 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020272 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.0 kg |
| Délka výrobku: | 80.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 43.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
