DOLONI Kočárek pro panenky plastový 3 v 1 - růžovo-šedý 48x48x53 cm
Kód produktu: W061335
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
DOLONI Plastový kočárek pro panenky 3 v 1 - růžovo-šedý. Praktický úložný prostor pod kočárkem. Pevná kola a rukojeť. Výška po rukojeť - 53 cm. Rozměry 48 x 48 x 53 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
DOLONI Plastový kočárek pro panenky 3 v 1 - růžovo-šedý.
Praktický úložný prostor pod kočárkem.
Pevná kola a rukojeť.
Výška po rukojeť - 53 cm.
Rozměry 48 x 48 x 53 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W061335 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 45.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 57.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
