DOLONI ECO Line Sada na písek s konvičkou zeleno-béžová
Kód produktu: W061341
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
DOLONI ECO Line Sada na písek s konvičkou zeleno-béžová. Sada obsahuje - kbelík, lopatku, hrábě, konvičku. Rozměry produktu - 17 x 17,5 x 21 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
DOLONI ECO Line Sada na písek s konvičkou zeleno-béžová.
Sada obsahuje - kbelík, lopatku, hrábě, konvičku.
Rozměry produktu - 17 x 17,5 x 21 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W061341 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
