Doktorský set
Kód produktu: W025892
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Doktorská sada pro malé pány doktory a paní doktorky. Můžete je také použít jako doplněk ke kostýmu doktora. Sada obsahuje: stetoskop injekce nůžky ostatní příslušenství
Podobné produkty
Popis produktu
Doktorská sada pro malé pány doktory a paní doktorky. Můžete je také použít jako doplněk ke kostýmu doktora.
Sada obsahuje:
- stetoskop
- injekce
- nůžky
- ostatní příslušenství
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W025892 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 31.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
