Disney Princess Panenka Popelka 38 cm
Kód produktu: W039763
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Disney Princess Panenka Popelka. Velikost 38 cm. Součástí hřeben.
Podobné produkty
Popis produktu
Disney Princess Panenka Popelka.
Velikost 38 cm.
Součástí hřeben.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039763 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 12.1 cm |
| Šířka výrobku: | 17.2 cm |
| Výška výrobku: | 38.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
