Dino Bikes Dětské kolo 12" 124RL-PRI - Princess
DINO Bikes - Dětské kolo 12" 124RL-PRI - Princess , výrobce Dino Bikes Italy. Sportovní kolo moderního tvaru pro malé závodníky. Kola mají ráfek z kvalitního plastu s plnou pneumatikou, což vylučuje možnost defektu a zároveň zjednodušuje údržbu, jelikož není třeba kola dohušťovat. Kolo má 1 přední čelisťovou ...
Podobné produkty
Popis produktu
DINO Bikes - Dětské kolo 12" 124RL-PRI - Princess , výrobce Dino Bikes Italy. Sportovní kolo moderního tvaru pro malé závodníky.
- Kola mají ráfek z kvalitního plastu s plnou pneumatikou, což vylučuje možnost defektu a zároveň zjednodušuje údržbu, jelikož není třeba kola dohušťovat.
- Kolo má 1 přední čelisťovou brzdu.
- Středové složení má stálý převod. "furtšlap".
- Kolo je vybaveno pomocnými kolečky .
- Hmotnost kola je 6,8 kg.
Doporučená výška dítěte je 87-120 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031174 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 7,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 7.0 kg |
| Délka výrobku: | 88.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 55.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
