Digitální herní konzole 26 her 11,5x8,5 cm
Kód produktu: W038268
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Digitální herní konzole 26 her. Rozměry 11,5x8,5 cm, rozměry displeje 2,3x4 cm. 2xAAA baterie nejsou součástí. Uvedená cena je za 1 kus
Podobné produkty
Popis produktu
Digitální herní konzole 26 her.
Rozměry 11,5x8,5 cm, rozměry displeje 2,3x4 cm.
2xAAA baterie nejsou součástí.
Uvedená cena je za 1 kus
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038268 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 11.8 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
