Nafukovací dětský kruh, 61cm, Intex 59242NP
Nafukovací kruh musí mít parádní motiv, aby malé plavce neplavce bavil. Motiv s mořskými potvůrkami je to pravé! Kruh TRANSPARENT 61 cm je na výběr ve 3 barvách:modrá, žlutá, bílá Vybranou variantu připište prosím do poznámky v objednávce.
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací kruh musí mít parádní motiv, aby malé plavce neplavce bavil. Motiv s mořskými potvůrkami je to pravé! Kruh TRANSPARENT 61 cm je na výběr ve 3 barvách:modrá, žlutá, bílá Vybranou variantu připište prosím do poznámky v objednávce.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159242 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
