Produkt byl přidán do oblíbených
Dětský digitální fotoaparát s vodotěsným pouzdrem - foto 20Mpx, video Full HD
Dětský digitální fotoaparát s vodotěsným pouzdrem - foto 20Mpx, video Full HD. Rozměry 8x2,5x5,5 cm. Výklopný objektiv - slouží i jako selfie kamera. Rozlišení fotografií 20 megapixelů, videa Full HD (1920x1080). Kamera přední/selfie, časovač, sériové snímání, digitální 10x zoom, vložení času, různé efekty (rámečky, vložené animace, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský digitální fotoaparát s vodotěsným pouzdrem - foto 20Mpx, video Full HD.
Rozměry 8x2,5x5,5 cm.
Výklopný objektiv - slouží i jako selfie kamera. Rozlišení fotografií 20 megapixelů, videa Full HD (1920x1080).
Kamera přední/selfie, časovač, sériové snímání, digitální 10x zoom, vložení času, různé efekty (rámečky, vložené animace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, 2,0 palcový displej. Vestavěná Li-ion baterie, USB kabel, popruh a vodotěsné pouzdro součástí.
Formát fotografií jpg, videa avi. Vodotěsné pouzdro určeno maximálně do hloubky 10 m. Provoz 100 min. Kompatibilní s micro SD kartami - max. 32GB. Paměťová karta není součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W040039 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Li-ion baterie vestavěná |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
