Deštník s ušima zvířátka 47 cm
Deštník zvířátka - vyberte si z velkého množství krásných zvířátkových deštníků přesně ten pravý pro vaše malé nezbedy. Délka 47 cm. *Zvolenou variantu uveďte do poznámky v objednávce, jinak budeme posílat náhodně dle skladové dostupnosti
Podobné produkty
Popis produktu
Deštník zvířátka - vyberte si z velkého množství krásných zvířátkových deštníků přesně ten pravý pro vaše malé nezbedy.
Délka 47 cm.
*Zvolenou variantu uveďte do poznámky v objednávce, jinak budeme posílat náhodně dle skladové dostupnosti
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W030156 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 47.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
