Děrovačka, 2 druhy
Kód produktu: W814729
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Oválná děrovačka vhodná do kanceláře, do školy i na doma.
Podobné produkty
Popis produktu
Oválná děrovačka vhodná do kanceláře, do školy i na doma.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W814729 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
