Dekorace okenní 41x29 cm VÁNOCE
Kód produktu: W042538
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dekorace okenní o velikosti 41x29 cm VÁNOCE. Zvolenou variantu si uveďte do poznámky v objednávce
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace okenní o velikosti 41x29 cm VÁNOCE.
Zvolenou variantu si uveďte do poznámky v objednávce
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W042538 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 41.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
