Dekorace na zeď/okno 22,9x18,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W024759
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dekorace na zeď a okno o velikosti 22,9x18,5 cm Vánoce.
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace na zeď a okno o velikosti 22,9x18,5 cm Vánoce.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W024759 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
