Dárková taška M 26x32x10 cm VÁNOCE
Kód produktu: W042408
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Potěšte rodinu a přátele hezkým dárkem na Vánoce ukrytým do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit. Velikost: M Rozměry: 32x26x10 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Potěšte rodinu a přátele hezkým dárkem na Vánoce ukrytým do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit.
Velikost: M
Rozměry: 32x26x10 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W042408 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
