D - Figurka Žirafa 17 cm
Kód produktu: 101877
Není skladem
další kusy dostupné od 16.05.2026
další kusy dostupné od 16.05.2026
Žirafa výborně zapadne do tvé sbírky! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, voděodolná a téměř nerozbitná. Velikost: 17 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Žirafa výborně zapadne do tvé sbírky! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, voděodolná a téměř nerozbitná. Velikost: 17 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101877 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 6.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
