E - Figurka Kůň tmavě hnědý
další kusy dostupné od 17.05.2026
Velmi krásná, ručně malovaná figurka koně, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou skutečného zvířete. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Velikost: 14 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Velmi krásná, ručně malovaná figurka koně, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou skutečného zvířete. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 14 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101849 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
