Club Mocchi Mocchi Mega Kirby Plyšák objímací 41x31 cm
Kód produktu: W053161
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Přímo z videohry "Kirby" přichází tato nadýchaná a měkká plyšová figurka ze série "Mocchi-Mocchi". Stojí přibližně 30 x 39 x 38 cm. Materiál: 100% polyester.
Podobné produkty
Popis produktu
Přímo z videohry "Kirby" přichází tato nadýchaná a měkká plyšová figurka ze série "Mocchi-Mocchi".
Stojí přibližně 30 x 39 x 38 cm. Materiál: 100% polyester.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053161 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 38.1 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
