Člověče pro nejmenší Domečky
Kód produktu: 209071
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
SPOLEČENSKÁ HRA DOMEČKY V KRABIČCE Sada obsahující dvě oblíbené společenské hry pro děti, které ještě neumí počítat. Obě hry jsou variací na známou a oblíbenou hru Člověče, nezlob se. Obsah balení: pestrobarevný herní plán figurky barevnou kostku a kartičky Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
SPOLEČENSKÁ HRA DOMEČKY V KRABIČCE Sada obsahující dvě oblíbené společenské hry pro děti, které ještě neumí počítat. Obě hry jsou variací na známou a oblíbenou hru Člověče, nezlob se. Obsah balení: pestrobarevný herní plán figurky barevnou kostku a kartičky Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 209071 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
