Chrastítko 17 cm
Kód produktu: 101184
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Chrastítko se skládá z různobarevných trubiček, které se dají otáčet. Při otáčení vzniká chrastivý zvuk. Hrkávka hrká také díky kuličkám, kterými je naplněna. Hračka má pohodlné úchyty. Velikost: 17x11cm
Podobné produkty
Popis produktu
Chrastítko se skládá z různobarevných trubiček, které se dají otáčet. Při otáčení vzniká chrastivý zvuk. Hrkávka hrká také díky kuličkám, kterými je naplněna. Hračka má pohodlné úchyty. Velikost: 17x11cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101184 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
