Čerpací stanice rozkládací 15cm
Kód produktu: W050442
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Čerpací stanice rozkládací. Výška stanice 15cm. Obsahuje 1 autíčko, obrázkový návod na rozložení stanice na obale.
Podobné produkty
Popis produktu
Čerpací stanice rozkládací.
Výška stanice 15cm.
Obsahuje 1 autíčko, obrázkový návod na rozložení stanice na obale.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050442 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.3 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
