Céčka barevná a jiné tvary 150ks
Barevná céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra „čára“, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea. Vzhledem k tomu, že se jedná o ...
Podobné produkty
Popis produktu
Barevná céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra „čára“, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních.
Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea. Vzhledem k tomu, že se jedná o český výrobek, je kvalita zpracování garantována.
Obsah balení: 80 ks
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 202230 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
