Časovaná vodní bomba
Kód produktu: W118334
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Napusť jeden z 50 balonků, vlož jej do plastové hlavy, zapni a čekej, co se stane. Bum! Balonek uvnitř praskl a všichni dokola jsou mokří! Super! Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Napusť jeden z 50 balonků, vlož jej do plastové hlavy, zapni a čekej, co se stane. Bum! Balonek uvnitř praskl a všichni dokola jsou mokří! Super!
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W118334 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
