Produkt byl přidán do oblíbených
Buldozer šroubovací s elektrickým šroubovákem 30 cm
Buldozer šroubovací s elektrickým šroubovákem. Obsah balení - buldozer s elektrickým pohonem (rozměry 30x14x19,5 cm), elektrický šroubovák, sada klíčů a šroubovák s násadami. Elektrickou jednotku šroubováku je možné vyjmout a vložit do buldozeru 2xAA baterie do šroubováku, nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Buldozer šroubovací s elektrickým šroubovákem.
Obsah balení - buldozer s elektrickým pohonem (rozměry 30x14x19,5 cm), elektrický šroubovák, sada klíčů a šroubovák s násadami.
Elektrickou jednotku šroubováku je možné vyjmout a vložit do buldozeru 2xAA baterie do šroubováku, nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049797 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA baterie, nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 47.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
