Bugina Speeder RC na dálkové ovládání 22 cm
Kód produktu: W050746
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Bugina Speeder RC na dálkové ovládání. Velikost 22 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Světelné efekty. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy a na ovladači.
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina Speeder RC na dálkové ovládání.
Velikost 22 cm. Frekvence 2.4GHz.
Pistolový ovladač. Světelné efekty. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy a na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050746 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 29.8 cm |
| Šířka výrobku: | 11.8 cm |
| Výška výrobku: | 17.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
