Produkt byl přidán do oblíbených
Bublifuk safari 50 ml - Český obal
Kód produktu: 114607
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Foukejte bublinky a objevujte zvířátka s našimi safari bublifuky. Nabízíme tyto varianty: zebra, slon, nosorožec, žirafa, tygr, opice. Vhodné pro děti od 3 let. Obsah: 55 ml
Podobné produkty
Popis produktu
Foukejte bublinky a objevujte zvířátka s našimi safari bublifuky. Nabízíme tyto varianty: zebra, slon, nosorožec, žirafa, tygr, opice. Vhodné pro děti od 3 let. Obsah: 55 ml
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 114607 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 3.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
