Bublifuk pistole se světelnými efekty 80 ml
Kód produktu: W057442
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Bublifuk pistole. Objem 80 ml. Světelné efekty. 4xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Bublifuk pistole.
Objem 80 ml.
Světelné efekty. 4xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057442 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA (1.5V) |
| Délka výrobku: | 15.3 cm |
| Šířka výrobku: | 9.1 cm |
| Výška výrobku: | 18.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
