Bublifuk Mořský svět 50 ml - Český obal
Kód produktu: 889898
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nejen děti milují bublifuky a umí se s nimi zabavit. Senzační bublifuk má jednoduchou hru ve víčku a je vhodný na balkon, zahradu nebo na veselou dětskou párty.
Podobné produkty
Popis produktu
Nejen děti milují bublifuky a umí se s nimi zabavit. Senzační bublifuk má jednoduchou hru ve víčku a je vhodný na balkon, zahradu nebo na veselou dětskou párty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 889898 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 3.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
